Firma: Jozef DIKY - DIAL
Tel:  0905 667040
E-mail: diky@gaya.sk
Dodávka a montáž poplašných systémov
Dodávka a montáž kamerových systémov
Dodávka a montáž dorozumievacích systémov
Dodávka a montáž dátových sieti
© Jozef Diky 2011 diky@gaya.sk
KAMEROVÝ SYSTÉM PRE RODINNÉ DOMY, MENŠIE FIRMY

Kamerový set so štyrmi farebnými vonkajšími kamerami s IR prisvietením (dosah 30 m), s funkciou vzdialeného prístupu. DVR OXE DV2004H s českým menu + 500HDD. Bullet kamera OXE 12066 480 TV riadkov vrátane držiakov. Dva zdroje napätia 1500mA.


To všetko za cenu:
1033,-€ vrátane DPH.
V cene nie je zahrnutá montáž!
KAMEROVÝ SYSTÉM DO VNÚTORNÝCH PRIESTOROV

Kamerový set so štyrmi farebnými vnútornými DOME kamerami s IR prisvietením (dosah 20 m), s funkciou vzdialeného prístupu. DVR OXE DV2004H s českým menu + 500HDD. Bullet kamera OXE 13090 420 TV riadkov vrátane držiakov. Dva zdroje napätia 1500mA.

To všetko za cenu:
695,-€ vrátane DPH.
V cene nie je zahrnutá montáž!
ŠPIONÁŽNE KAMERY

Hodiny s kamerou a pohybovou detekciou, 2,0 megapixelový snímač CMOS
Ideálne napríklad pre sledovanie kancelárie. Ľahké ovládanie pomocou diaľkového ovládača. Pri použití MicroSD karty max 32GB (nie je súčasťou balenia) dokáže nahrať až 720 min. záznamu.
Pohybový senzor, aktivácia v okruhu 3-4 m.

Cena:
115,-€ vrátane DPH.
OXE PirCam - Kamera v pohybovom čidle. Umiestnite ju do priestoru, ktorý chcete strážiť. Ak sa pred ňou objaví osoba, aktivuje sa nahrávanie obrazu aj zvuku, alebo fotografovanie. Ak pohyb ustane, po 15 sekundách sa ukončí aj nahrávanie. Podpora 16G SD kariet (nie sú súčasťou balenia). Vnútorná lithiová batéria. Prezeranie videa a obrázkov pomocou monitora PC, alebo televízora. Nočné videnie pri použití v tmavých podmienkach.

Cena:
241,-€ vrátane DPH.
KAMEROVÝ SYSTÉM - DVE KAMERY

Mini DVR pre 2 kamery. Prednáhravanie pohybu 3 sekundy vopred.
Režimy: plánovanie, manuálne nahrávanie, detekcia pohybu. Záznamy zvuku aj videa na SD kartu (až 32 GB, nie je v cenebalenia). Zobrazenie dátumu a času. Dva video a audio vstupy (jeden aktívny kanál pre nahrávnie) a jeden video a zvukový výstup. USB port pre zálohovanie, sťahovanie a prehrávanie Ľahké ovládanie pomocou diaľkového ovládača a na prednom paneli. Funkcia pepisovania, pokiaľ je SD karta plná.

To všetko za cenu:
275,-€ vrátane DPH.
V cene nie je zahrnutá montáž!